Aktualności

Karnawałowy KONCERT CZWARTKOWY

Zapraszamy na kolejny koncert czwartkowy w klimacie trwającego karnawału, który odbędzie się 18 stycznia o godz 19.30 w Muzeum Diecezjalnym w Pelplinie.


Wybierzemy się w niezapomnianą muzyczną podróż, podczas której przeniesiemy się do świata kinowych emocji. Zabrzmią m.in.: Moon River z filmu Śniadanie u Tiffany’ego, Walc Barbary z filmu Noce i dnie, Gabriel’s Oboe z filmu Misja oraz Suita polskich filmów i seriali. Nie zabraknie też fragmentów dźwiękowych z najnowszych filmowych hitów bijących aktualnie rekordy popularności m.in.: „The Crown”, czy „Dom z papieru”.
Ten wyjątkowy koncert pozwoli docenić kunszt oraz talent najwybitniejszych kompozytorów muzyki filmowej. To wieczór z muzyką, która rozpala publiczność na całym świecie! W podróż po dźwiękowych przestworzach zabierze Państwa Polska Filharmonia Kameralna Sopot pod batutą Szymona Morusa oraz zaproszeni goście.
Na wydarzenie z racji na ograniczaną liczbę miejsc obowiązują bezpłatne bilety wstępu. które można nabyć w recepcji Kociewskiego Centrum Kultury w Pelplinie,
al. Cystersów 4.

logo projektu
Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach VIII osi priorytetowej Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.