Aktualności

Klub Książki w Lipcu i lekcja edukacyjna "Obrzędowość ludowa na Kociewiu"

Dnia 11.07.2024 r. w Kociewskim Centrum Kultury odbyło się spotkanie Klubu Książki i lekcja tematyczna pt.: „Wierzenia ludowe na Kociewiu”.

Warsztaty czerpania papieru

Dnia 27.06.2024 r. odbyły się warsztaty czerpania papieru na zakończenie rekolekcji dla nauczycieli religii pod kierunkiem ks. Łukasza Simińskiego.

Klub Książki w czerwcu Opowiem wam o Janie Pawle II

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie Klubu Książki z młodzieżą z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Kulicach kl. IV z wychowawczynią Justyną Frątczak i kl. IV z wychowawcą Jakubem Wójcikiem. Tematem spotkania była książka pt.: " Czas oczekiwania
- dar spotkania."

Relacja z ogłoszenia wyników konkursu plastycznego w ramach projektu Dawne Opactwo Cysterskie w Pelplinie - "W kręgu ginących zawodów".
 
Dnia 29.05.2024 r. w Kociewskim Centrum Kultury odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. ,,O dawnym opactwie cysterskim w Pelplinie- dawne zawody ‘’.

Strona 1 z 17

logo projektu
Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach VIII osi priorytetowej Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.